icon
INFORMACE
ticktetstream

Vstupenky jsou k dispozici v síti TICKETSTREAM včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a síti prodejen BONTONLAND.

Na tuto akci můžete zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!

eticket www.ticketstream.cz, info@ticketstream.cz
oth

Tyto vstupenky jsou k dispozici u dalších prodejců vstupenek. Pravidla nákupu a seznam prodejních míst naleznete vždy na konkrétních stránkách prodejce. U některých prodejců si můžete vstupenky rezervovat a vyzvednout později. Pokud máte problémy se zakoupením vstupenky, prosím, napište nám e-mail na vojtechdyktour@gmail.com, budeme se vám snažit pomoci.

13.06. Kyjov Letní kino 20.06. HOLEŠOV Holešovská regata 05.07. Slavkov STING - support
icon

OPEN AIR PROGRAM:
18:00 Otevření areálu open airu

19:15 Los Rumberos

20:30 Vojtěch Dyk & B-Side Band

23:15 Gang of Lolitas

24:00 Závěrečný slavnostní ohňostroj


icon

Po celou dobu budete mít k dispozici skvělé jídlo a hlavně parádní osvěžující drinky na dlouhé letní večery. To vše bude zajištěno prestižním klubem Metro Music Bar...LOS RUMBEROS:

Tento společný název pro celkem již čtyři různorodé projekty sestavené multi-instrumentalistou a skladatelem Petrem "El Pulpo" Smetáčkem, které se jako jedniné v ČR plně specializují na rozmanité rytmy energií nabité afro-kubánské hudby.

Na Open Air 2013 se představí čtyřčlenná novinka LOS RUMBEROS con SALSA CALIENTE, kde společně s Petrem (piáno, konga, zpěv, trumpeta) vystoupí ostřílení hudebníci Jan "Juanito" Burian (zpěv, kytary, tres), Eva Holická (basová kytara) a Jan Horváth (bicí souprava). Tento latino nářez vás zaručeně roztančí!icon

HLAVNÍ CHOD VEČERA:

Andělský zpěvák roku Vojtěch Dyk s partou osmnácti vyfešákovaných špičkových hráčů v čele s bandleaderem Josefem Buchtou už vloni dokázali, že swingem se dá zvednout publikum ze židlí.

Tentokrát židle raději nechali doma, protože si pro vás připravili spoustu nových energických aranžmá. Pod širým nebem tak zažijete smršť tanečních summer hitů i pohodový jazzíček.GANG OF LOLITAS:

ž jste někdy zažili, aby na fesťáku přistálo UFO s partičkou muzikantů z celé Galaxie a ti pak spustili neskutečnou space funk galaktickou show?

Tak tohle se za doprovodu vizuálních efektů stane v podání GANG OF LOLITAS. Frontmani Rufus Remek jr. a sličná androidka Alzaběta Kolečko si pro tuhle show ochočili vesmírnou havěť z celé Mléčné dráhy a zaručeně Vás probudí z hibernace. Čeká na Vás ohňostroj, zůstat až do konce je povinnost a tak nezapomeňte: The Truth Is Out There!