icon
SMETANOVA LITOMYŠL 2017 Festival Smetanova Litomyšl je naše srdcová záležitost. Podívejte se na video, které zachycuje několik úžasných dnů strávených s The Puppini Sisters.
Show Jana Krause Deset let Beat ve Swingu Aftermovie Hala Rondo Nebe je jasné Beat ve swingu Jazz Groove Brno a hosté Překvapení v Rudolfinu VIHORLAT - Vojtěch Dyk & B-SIDE BAND Smetanova Litomyšl 2017 Holešovská Regata 2017 Live at Sono centrum (Brno) V nových kostýmech na tour... Oficiální pozvánka na TOUR 2017 Nevertheless s The Puppini Sisters (UK) It don´t mean a thing Can´t buy me love Baby Driver s New York Voices (USA) Radio Time Kombo - pořad ČT (1.4.2015) jak z řežby Deska vznikla křest Desky Vojta a B-SIDE BAND vyrábí Desku Mercy na Mattoni koktejl festivalu Largo Antonína Dvořáka v jazzovém podání Bratislava Hant aréna, 20.3.3014 Los Endos... Mercy Pozvánka na Christmas tour 2013 Hudební festival Znojmo Koncert v Karlových Varech Smetanova Litomyšl, červen 2013 Vojtěch Dyk & B-Side Band v plavkách Před půlnocí s Josefem Buchtou Zdravice Vojtěcha Dyka Ceny Anděl 2012 - bebopová smršť live Česká televize Dobré ráno 24.11.2013 Zdravice kmotrů na křtu 16.10.2012 I'm feeling good I just can't wait to be king Cut'n'run My way duet Mercy Vojtěch Dyk & Josef Buchta žive na ČT1 Cry me a river Smells like teen spirit
icon

OPEN AIR PROGRAM:
18:00 Otevření areálu open airu

19:15 Los Rumberos

20:30 Vojtěch Dyk & B-Side Band

23:15 Gang of Lolitas

24:00 Závěrečný slavnostní ohňostroj


icon

Po celou dobu budete mít k dispozici skvělé jídlo a hlavně parádní osvěžující drinky na dlouhé letní večery. To vše bude zajištěno prestižním klubem Metro Music Bar...LOS RUMBEROS:

Tento společný název pro celkem již čtyři různorodé projekty sestavené multi-instrumentalistou a skladatelem Petrem "El Pulpo" Smetáčkem, které se jako jedniné v ČR plně specializují na rozmanité rytmy energií nabité afro-kubánské hudby.

Na Open Air 2013 se představí čtyřčlenná novinka LOS RUMBEROS con SALSA CALIENTE, kde společně s Petrem (piáno, konga, zpěv, trumpeta) vystoupí ostřílení hudebníci Jan "Juanito" Burian (zpěv, kytary, tres), Eva Holická (basová kytara) a Jan Horváth (bicí souprava). Tento latino nářez vás zaručeně roztančí!icon

HLAVNÍ CHOD VEČERA:

Andělský zpěvák roku Vojtěch Dyk s partou osmnácti vyfešákovaných špičkových hráčů v čele s bandleaderem Josefem Buchtou už vloni dokázali, že swingem se dá zvednout publikum ze židlí.

Tentokrát židle raději nechali doma, protože si pro vás připravili spoustu nových energických aranžmá. Pod širým nebem tak zažijete smršť tanečních summer hitů i pohodový jazzíček.GANG OF LOLITAS:

ž jste někdy zažili, aby na fesťáku přistálo UFO s partičkou muzikantů z celé Galaxie a ti pak spustili neskutečnou space funk galaktickou show?

Tak tohle se za doprovodu vizuálních efektů stane v podání GANG OF LOLITAS. Frontmani Rufus Remek jr. a sličná androidka Alzaběta Kolečko si pro tuhle show ochočili vesmírnou havěť z celé Mléčné dráhy a zaručeně Vás probudí z hibernace. Čeká na Vás ohňostroj, zůstat až do konce je povinnost a tak nezapomeňte: The Truth Is Out There!